تاریخ :  سه‌شنبه 1 شهریور 1390
نویسنده :  علیرضا

سایت دانلود رایگان نرم افزار قدرتمند Light Image Resizer را قبلا به نام VSO Image Resizer می شناختید معرفی می کند. برنامه ای که سازماندهی عکس های شما با تغییر اندازه رزولوشن و انتقال به هارد انجام میدهد. نرم افزار تغییر اندازه تصویر یک ابزار مناسب برای کسانی که عکس های دیجیتال و تصاویر خود را بر روی کامپیوتر ذخیره کرده اند و می خواهند آن ها را تغییر اندازه دهند، فشرده کنند، تبدیل کنند، یک کپی ایجاد کنند، تصاویر بند انگشتی بسازند، عکس ها را ایمپورت و سازماندهی کنند.
با این برنامه گرافیکی نرم افزار تغییر اندازه عکس می توانید با کم کردن حجم عکس به راحتی آن را برای دوستان خود ایمیل کنید، به اشتراک بگذارید تا با سرعت بالا لود شود، به سرعت جا به جا کنید، تغییر فرمت دهید، و از همه مهمتر گروه بسیاری از عکس ها را به یکباره تغییر اندازه و ویرایش کنید و فضای بسیاری از هارد خود را حفظ کنید.
استفاده از تفکیک پذیری بالا 1600x1200 برای تصاویر پس زمینه ویندوز یا به اشتراک گذاری با این نرم افزار به راحتی انجام می پذیرد و حافظه کمتری برای بارگذاری مصرف می کند. نرم افزار تغییر اندازه تصاویر با امکان تغییر گروهی نام تصاویر با الگو دلخواه و چاپ آرم کپی رایت شما یا واترمارک بر روی تمام تصاویر با قابلیت ایجاد با پشت زمینه خالی transparency می باشد.

Light Image Resizer 4.0.9.0 - نرم افزار تغییر اندازه عکس گروهی

خصیصه های اصلی نرم افزار تغییر اندازه ایمیج

  • تغییر اندازه و تبدیل عکس به فرمت های مختلف
  • تنظیمات فوق العاده با ایجاد واترمارک، قالب بندی دیجیتال، دیدن پیش نمایش و تغییر دسته ای
  • اضافه کردن عکس به طور مستقیم برای پیوست به صورت جداگانه یا زیپ کردن
  • ایجاد PFD از تصاویر به طور مستقیم مانند JPG به PDF
  • پروفایل تنظیمات آماده مانند تصاویر HD پس زمینه، Ipod, NTSC
  • امکان کلیک راست بر روی عکس و تبدیل سریع

دانلوددانلود رایگان نرم افزار تغییر اندازه دسته ای تصاویر (حجم : 9.5 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتبه اشتراک گذاشته شده توسط : دانلود رایگان

تعداد بازدید ها: 267660